Jan Włodarek

Kulturystyka dla wytrwałych

Jan Włodarek - Kulturystyka i nie tylko, dla każdego - dołącz do nas!
O NAS

Jesteśmy entuzjastami ćwiczeń siłowych, a w szczególności kulturystycznych, uprawiamy je dla zdrowia, sprawności fizycznej, ładnej sylwetki Wśród nas jest także kobieta i pewnie będzie ich więcej. Jesteśmy w różnym wieku. Starzy - to życiowo doświadczone wygi, byli czołowi zawodnicy, instruktorzy, organizatorzy, sędziowie, czyli pionierzy polskiej kulturystyki.

Młodzi zaś, to rozumiejący, że kulturystyka jest z jednej strony podbudową zdrowia, z drugiej zaś przygotowaniem fizycznym i psychicznym do dorosłego życia, kariery zawodowej, ewentualnie do uprawiania innych dyscyplin sportowych.

Wszystkich łączy nas to, że ćwiczymy i interesujemy się wszystkim tym, co wiąże się z kulturystyką. Większość z nas to fachowcy w nauczaniu kulturystyki, bardzo dobrze znamy historię polskiej kulturystyki, metodykę treningu i praktyczne jej stosowanie, od lat 60 -tych. Pogłębiamy swoją wiedzę w dziedzinach pomocnych do zrozumienia, jak zdrowo i efektywnie ćwiczyć.

I co najważniejsze, jesteśmy zwolennikami kulturystyki nieskażonej środkami dopingującymi, tak ostatnio modnymi w środowisku atletów. Szczególnie akcentujemy to, że regularne ćwiczenia i ich efekty nie są dla nas głównym celem, lecz tylko elementem stylu zdrowego życia. Swoje ambicje realizujemy w nauce i pracy zawodowej. Każdy z nas ma wysokie umiejętności zawodowe, a większość sukcesy w pracy.

A oto poniżej krótkie o nas notki biograficzne:


Piotr Sławuta
(Od 14 kwietnia 2013 r.)

Doktor hab. nauk weterynaryjnych, pracownik naukowo-dydaktyczny Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu; jest cenionym i znanym lekarzem zwierząt. Autor wielu opracowań naukowych i artykułów z zakresu weterynarii.

Od wielu lat po pracy systematycznie uprawia rekreacyjny sport: biega, gimnastykuje się, boksuje, walczy szablą polską i kataną, zmaga się z ciężarami. Pisze ciekawe artykuły na te tematy, zachęcając młodzież do dbania o ciało i zdrowie na równi z rozwojem umysłu. W jednym z artykułów napisał: „Gdybym nie był tym, kim jestem, to byłbym drwalem w Kanadzie albo nauczycielem historii lub wychowania fizycznego”.


[wróć do listy użytkowników]

<< 1 z 2 >>