Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
10039256
osób.
Oni są z nami:
Album - Informacje
Album: WITOLD MAJCHRZAK ( 1917 - 2009)
WITOLD MAJCHRZAK był ostatnim kontynuatorem tradycji naszych atletów z okresu międzywojennego, uprawiał wiele dyscyplin sportowych. Jego życie i działalność sportowa obfitowała w wiele sensacyjnych wydarzeń. Był człowiekiem o "gołębim" sercu, który pokonał niedźwiedzia i miał mnóstwo pasji.
Zawsze imponowała Mu sprawność fizyczna i siła. Uprawianie sportu zaczął od gimnastyki i lekkiej atletyki, potem został zapaśnikiem i ciężarowcem oraz boksował.
Od 1956 roku zajął się kulturystyką, która stawała się coraz bardziej popularna w naszym kraju. W 1963 roku założył sekcję kulturystyczną w Bydgoszczy, a w grudniu 1966 roku - ognisko TKKF Kulturysta. Przez ponad 30 lat był sportowym wychowawcą młodzieży, wzorem i przykładem pracowitości. Przez te lata wyszkolił setki kulturystów. Najlepsi jego uczniowie z powodzeniem startowali w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach. Sam również startował dając dobry przykład swoim podopiecznym. I tak np. w roku 1966, tuż po 2 miesięcznym pobycie w szpitalu, uczestniczył w nieoficjalnych Mistrzostwach Polski w Sopocie, a w roku 1974 - zaproszony przez Bena Weidera, Prezydenta Międzynarodowej Federacji Kulturystów (IFBB) w Mistrzostwach Świata w Weronie (Włochy).
Należy podkreślić, że wszystko co czynił dla swojej ulubionej kulturystyki wykonywał społecznie. W latach 70-tych i 80. bardzo aktywnie pracował we władzach polskiej kulturystyki: TKKF oraz ZG LZS.
Jednocześnie przez wiele lat prężnie kierował Komisją Okręgową w Bydgoszczy skupiającą kulturystów z 7 województw.
Za swoją działalność społeczną został uhonorowany m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Złotą Odznaką Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej Złotym Medalem Międzynarodowej Federacji Kulturystów (IFBB).

Artykuły o Witoldzie Majchrzaku prezentujemy w dziale "SYLWETKI". A na "FORUM MŁODYCH" jest temat pt.: "Spotkanie z Nestorem", poświecony Witoldowi Majchrzakowi
UWAGA! Fotografie chronione prawem autorskim. kopiowanie, rozpowszechnianie obrazów lub jakiejkolwiek ich części, wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody Jana Włodarka.


Każde zdjęcie umieszczone w galerii JWIP.PL, tak jak artykuł podlega ochronie przewidzianej ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Korzystanie z nich i wstawianie ich na innych portalach internetowy jest możliwe tylko na zasadach określonych przez posiadacza majątkowych praw autorskich.
Oznacza to, ze zdjęcie JWIP.PL można wykorzystywać wyłącznie w sposób, na jaki zgodzi się pisemnie właściciel lub administrator jego prawa. W tym przypadku tylko JWIP.PL.
Ostatnio daje się zauważyć przypadki kopiowania naszych zdjęć i wstawiania ich na komercyjnych portalach kulturystycznych. Ostrzegamy, że będziemy podawać sprawców przywłaszczania sobie naszych zdjęć, jak również tych udostępnionych nam przez osoby współpracujące społecznie z JWIP.PL .
W śród kradnących są m.in. moderatorzy z innych portali, tacy, którzy bez naszego zezwolenia kopiują wstawiając nasze zdjęcia na swoich, przeważnie forach, zamazują naniesiony na nich napis JWIP.PL.
Takie postępowanie w świetle prawa traktowane jest tak samo, jak kradzież poprzez włożenie ręki do cudzej kieszeni i zabranie stamtąd portfela.
Osoba kopiująca nasze zdjęcia artykuły itp. bez zezwolenia i wstawiająca je na innym portalu narażona jest na proces sądowy i na zapłacenie odszkodowania w wysokości trzykrotności średniego miesięcznego wynagrodzenia.
A przecież wystarczy poprosić o zgodę.
Ilość zdjęć: 33
Ostatnie zdjęcie dodane przez dnia 27 grudnia 2014
Album
Albumy Zdjęć > WITOLD MAJCHRZAK ( 1917 - 2009)
Mistrzostwa Polski, 1984 r.

byd84_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 3728

Mistrzostwa Polski, 1984 r.

bydgoszcz_mp_jwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 4160

Witek z Małżonką, 2005 r.

nestor2008_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 4188

Witek w ogrodzie, 2007 r.

witek2007_jwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 3939

Przyjacielska wizyta, 2007 r.

witek8_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 4392

W gabinecie Nestora, 2007 r.

jwip_gabinet_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 4062

Spotkanie,2007 r.

maj1_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 4653

Witek Majchrzak, 2008 r.

nestor4jwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 3781

Ostatnia droga WITOLDA

ostatnia_droga_jwip_t1.jpg

Komentarzy: 0
Obejrzano: 4449

Strona 3 z 3 < 1 2 3
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Skutki koronawiru...
Święta Wielkiej ...
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Flesz
Daniel Pasternak, 2009 r.
Daniel Pasternak, 2009 r.
GOŚCIE
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE