Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
9295667
osób.
Oni są z nami:
Nabici w butelkę?
W dniu 15 kwietnia na łamach gazety pt; ”Fakt” ukazał się artykuł „NIE DAJ SIĘ NABIĆ w BUTELKĘ GLUKOZAMINY!”. Jest to artykuł reklamowy firmy „Laboratoria Natura”, który można przyjąć, jako przejaw ostrej konkurencyjnej walki o klienta, którym jest również kulturysta. Warto przeczytać ten artykuł i porównać z informacjami podawanymi w reklamach ukazujących się w kulturystycznych czasopismach.
Przedstawiając niżej ten artykuł, zwracamy jedynie uwagę na to, że glukozaminę oferowana przez ww. firmę podobno można kupić znacznie taniej niż produkty innych producentów.
Co, do jakości i skuteczności glukozaminy oraz ich cen , oferowanych przez poszczególne firmy nie mamy aktualnego rozeznania. Dlatego na ten temat chętnie przeczytamy to, co nasi użytkownicy napiszą na Forum JWIP.PL. (w dziale „Wspomaganie).


Oto wspomniany artykuł:

NA NAIWNYCH KLIENTACH MOŻNA ZAROBIĆ NIEZŁĄ KASĘ!
Na rynku pojawia się coraz więcej rozmaitych produktów zawierających glukozaminę. Łykają wszyscy – sportowcy ( bardzo chętnie kulturyści – przyp. red. jwip.), Emeryci, ludzie prowadzący aktywny tryb życia. Zdrowie kosztuje, więc ludzie płacą. Często nie mają świadomości, że przepłacają nawet kilkakrotnie. Nieświadomie dają się nabić w butelkę.


Kto smaruję ten nie trzeszczy.
Glukozamina zapewnia prawidłowe funkcjonowanie i regenerację tkanki chrzęstnej, wiązadeł oraz mazi stawowej. Wspomaga leczenie dolegliwości stawowych na tle atretycznym – twierdzą zgodnie fizjoterapeuci. Glukozaminę przepisują lekarze podczas leczenia skręceń i nadwyrężeń stawów.
Gdy organizm nie dysponuje wystarczającą ilością glukozaminy, maż staje się rzadsza i bardziej wodnista, stawy nie są wystarczająco „smarowane i są bardziej podatne na wyeksploatowanie i uszkodzenia. Podobnym procesom podlegają również np. dyski kręgosłupa.

Dlaczego na preparatach z glukozaminą można nieźle zarobić?
Ludzie walą do aptek i sklepów i kupują glukozaminę. Nazwy preparatów są nieistotne. Okazuje się, że ta nieznajomość słono kosztuje. Opakowanie szybko się kończy, bo trzeba brać 1500 mg czystej glukozaminy dziennie. (Dalej są przykłady o przepłacaniu np. nabywamy za 75 zł, a można kupić za 10 zł).

Co na to farmaceuci?
Pacjent często przychodź po konkretny produkt, z receptą – przepisaną przez lekarza, lub polecony przez znajomych. Rzadko pytają o tańsze odpowiedniki. A takie są… nasz reporter odwiedził kilka aptek, poprosił o najtańszą i najdroższą glukozaminę i porównał dawki. Okazało się, że…

Nie musisz przepłacać.
Wybraliśmy na aptecznych pólkach najlepszych produkt, który nie tylko kosztuje mniej, ale jest najbardziej wartościowy. ( produkt ten jest ww. firmy).
Rej. 50/ dietetyka -3 /20.04.2019 r.
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Flesz
Przemysław Budziszewski na mecie
Przemysław Budziszewski na mecie
SYLWETKI
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE