Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
9527441
osób.
Oni są z nami:
Davies przedstawia swój program treningowy

Na zdjęciu: Davies z Gór

Davies z Gór, zakończył podsumowaniem dyskusję nad prezentowanym programem treningowy kol. Piotrowskiego, a w dniach od 4 do 25 listopada na Forum JWIP.PL prezentuje swój program treningowy. Recenzentem i prowadzącym dyskusję jest Kol. Spartiata.

Davies ćwiczy siłowo od 7 lat. Jest typowym „naturalnym” kulturystą, trenującym dla siebie, starającym się systematycznie poprawiać sylwetkę. Branie sterydów, a szczególnie przez amatora uważa za postępowanie absurdalne, wiele mówiące o takiej osobie i jej kłopotach w ocenie własnej wartości. Doping wśród zawodowców określa igraniem z życiem, za zwykłe oszustwo
.

W latach młodzieńczych (od 7 kl., szkoły podstawowej do I roku studiów) trenował lekkoatletykę, głównie skok w dal, trójskok, bieg 100 m., startował w mistrzostwach Polski.
Po tym okresie, jako człowiek potrzebujący sportowego ruchu, wybrał siłownie i tak zostało do dnia dzisiejszego. Na początku jak każdy nowicjusz w kulturystyce na siłowni starał się eksperymentować z ćwiczeniami. Wybierał programy od jednej skrajności metodycznej do radykalnie innych rozwiązań. To, że z natury jest analitykiem i dużo czyta zagranicznych publikacji, więc „przerobił„ wiele nawet skomplikowanych programów treningowych. Teraz ta zdobyta wiedza i doświadczenie pomaga Mu w tworzeniu własnych i dobrze przemyślanych zestawów ćwiczebnych. Dzięki nim powoli realizuje swoje rekreacyjne cele i nie tylko dotyczące ćwiczeń siłowych.

Wolne weekendy spędza głównie w górach, raczej pokonując wysokie szczyty. Człowiek z gór! Ostatnio coraz bardziej wciąga go wspinaczka skałkowa, obecnie trenuje ścinakową. Raz w tygodniu biega w terenie.
Ma 29 lat, mieszka w pobliżu Beskidów.

Użytkowników forum JWIP.PL serdecznie zapraszamy do dyskusji nad programem treningowym Daviesa. „Biernym oglądaczom”, z góry jednak dziękujemy.
JWIP.PL, 4 listopada 2010 r.
Rej. 166 Trening - 11 /2010.11.04


Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Święta Wielkiej ...
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Wszystkich Święty...
Flesz
Mirek w Kołobrzegu, 2012 r.
Mirek w Kołobrzegu, 2012 r.
GOŚCIE
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE