Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
10141516
osób.
Oni są z nami:
Stanisław Ptaszyński prezentuje swój program treningowy

NA FORUM JWIP.PL prezentacja zakończona, a oto fragment z "podsumowania" dyskusji dokonanego przez Jana Włodarka:

Przez 21 dni trwającej prezentacji Kolegi Staszka (Taszka), i toczącej się dyskusji nad jego programem treningowym dowiedzieliśmy się jak On obecnie trenuje i jak ćwiczył w młodości. Staszek ujawnił nam swoje przemyślania i spostrzeżeniach na temat kulturystyki minionych lat oraz dzisiejszej, która ma wiele pułapek dla tych, którzy naiwnie wierzą w reklamy kolorowych pisemek i zapewnienia ich redaktorów, ze trzeba się wspomagać produktami z fabryk odżywek i suplementów.

Była to wyjątkowa, niezwykłe ciekawa prezentacja, bowiem w tle wypowiedzi Staszka są realia amerykańskiej kulturystyki rekreacyjnej i patologicznej dla wyczynowców. Warto było zadawać pytania również wykraczające poza główny podmiot dyskusji. Staszek z zaangażowaniem i klarownie wyjaśniał nam jak to jest w Ameryce i rozwiewał wątpliwości z zakresu metodyki treningu i diety, dokonując często porównań między tym, co było wartościowe i skuteczne okresie swojej młodości, a dotychczas nie straciło skuteczności i walorów zdrowotności z tym, co obecnie nie zawsze jest zdrowe dla ćwiczących.
(Na zdjęciu: Staszek Ptaszyński, 1970)

Na Forum JWIP.PL trwa dyskusja nad bardzo ciekawym i oryginalnym programem treningowym prezentowanym przez Staszka Ptaszyńskiego - czołowego polskiego kulturystę lat sześćdziesiątych, długoletniego instruktora w warszawskich siłowniach.
Od 30 lat mieszka w Stanach Zjednoczonych.

To, co On przedstawił nam w ramach IV Edycji programów treningowych jest wynikiem jego doświadczeń treningowych i wiedzy na temat ćwiczeń siłowych.
Warto poznać jak On obecnie ćwiczy, jaką metodą treningową. Jest ku temu dobra okazja, bowiem odpowiada na każde pytanie dotyczące jego programu, jak również odnoszące się do metodyki treningu i dziedzin pokrewnych oraz rekreacyjnej kulturystyki w USA. Jego prezentacja i dyskusja nad programem treningowym trwa do 28 stycznia.

Proszę zobaczyć również album zdjęc Staszka z lat 1961 -2010, jest w "Galerii Zdjęć" JWIP.PL.

Zapraszamy do aktywnego udziału w dyskusji
, jednak tym, którzy po zarejestrowaniu się na forum nie mają zamiaru uczestniczyć w omawianiu tego programu treningowego, a jedynie tylko „oglądać” z góry dziękujemy. Takich prosimy, szukajcie dla siebie innego forum.
Styczeń 2011
Ostatnia aktualizacja: 2011.01.29 godz.14:38


Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Skutki koronawiru...
Święta Wielkiej ...
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Flesz
Smutne spotkanie, 2012 r.
Smutne spotkanie, 2012 r.
SPOTKANIA
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE