Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
10141514
osób.
Oni są z nami:
Kol. Piotrowski zamyka IV Edycje programów treningowych

(Na zdjęciu Kol. Piotrowski, luty 2011 r.)

Na FORUM JWIP. PL zbliżamy się do zakończenia IV edycji prezentacji programów treningowych. Ostatnią prezentacją jest program treningowy opracowany i przećwiczony przez Kolegę Piotrowskiego – moderatora naszego forum.
Jego program, tak jak wcześniejszy z października 2010 r., który otwierał IV Edycję, jest dobrze przemyślany. Zawiera główne elementy potrzebne do dokonania głębokiej analizy tego, co i jak ćwiczył oraz do oceny uzyskanych efektów. Tak jak przy każdej dotychczasowej prezentacji i w tej należy się spodziewać dyskusji, w trakcie której będą padać szczegółowe pytania, pozwalające uzyskać szerszą wiedzę o niuansach metodyki treningu oraz z innych dziedzin związanych ze skutecznym treningiem, zastosowanych przez prezentera w swoim programie.

Kolega Piotrowski ma bardzo duże doświadczenie treningowe i wiedzę teoretyczną, więc jego kolejna prezentacja będzie następną okazją do wymiany cennych spostrzeżeń, uwag i ocen, jak również tego, czego nie uzyska się czytając kolorowe czasopisma dla „napakowanych”.

Prezentacja kol. Piotrowskiego trwa w okresie: 23 luty – 16 marca 2011 r., a recenzentem i prowadzącym dyskusje jest wyjątkowo Jan Włodarek, zastępując Rafała, obecnie nieosiągalnego w kraju.

Podsumowanie dyskusji nastąpi najpóźniej w dniu 18.03. 2011 r... Będzie to zarazem dzień zakończenia IV edycji prezentacji programów treningowych.

Zapraszamy do aktywnego udziału w dyskusji nad programem Kolegi Piotrowskiego.

Jednocześnie informujemy TYCH, którzy teraz mają zamiar się zarejestrować na naszym Forum, ale nie przewidują uczestniczyć w dyskusji, a jedynie tylko „oglądać” to, co inni piszą, aby się nie fatygowali w dokonywaniu rejestracji na FORUM.
Z GÓRY IM DZIĘKUJEMY i PROSIMY: SZUKAJCIE SOBIE INNEGO FORUM do OGLĄDANIA.
JW. JWIP.PL luty 2011


Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Skutki koronawiru...
Święta Wielkiej ...
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Flesz
 Arnold Schwarzenegger, 1968 r.
Arnold Schwarzenegger, 1968 r.
TYTANI
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE