Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
9955288
osób.
Oni są z nami:
Stanisław Ptaszyński przedstawił swój program treningowy

Na zdjęciu Staszek w 1970 roku, Mięśnie bez "prochów". Fot. Jan Rozmarynowski

NA FORUM JWIP.PL , W RAMACH V EDYCJI PREZENTACJI PROGRAMÓW TRENINGOWYCH TASZEK PREZENTUJE SWÓJ CIEKAWY PROGRAM TRENINGOWY.

W dniach 20 października - 2 listopada b.r. będziemy go analizować, zadawać pytania, przedstawiać swoje uwagi i propozycje oraz dokonywać oceny stopnia realizacji celu określonego w tym programie. Recenzentem jest kol. Jan Włodarek, w dniu 3 listopada 2011 r. przedstawi końcową ocenę Taszka programu.


Taszek, to pseudonim Stanisława Ptaszyńskiego, który kulturystykę uprawia od 51 lat (!), od 18 roku życia. Do 1972 roku trenował wyczynowo startując w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach. Odnosił sukcesy między innymi w Sopocie ( 1970 r. - wicemistrzostwo Polski), Budapeszcie, Radomiu i Warszawie. Ponad 15 lat był instruktorem w warszawskich ośrodkach ćwiczeń siłowych („Herkules”, „Błyskawica” i w uczelnianym SGPiS).

Od 30 lat mieszka w USA, bez przerwy dalej ćwiczy, ale już rekreacyjnie w siłowni oraz w terenie systematycznie jeździ na rolkach. W ubiegłym roku debiutował w IV edycji prezentacji, przedstawiając bardzo interesujący program treningowy, który cieszył się dużym zainteresowaniem uzytkowników forum JWIP.PL
Zdjęcie Staszka obrazujące jego karierę w kulturystyce i sportowe życie w Stanach, można obejrzeć w naszej Galerii.

Z przyjemnością informujemy, że w listopadzie b.r. przedstawimy obszerną rozmowę z Stanisławem, przeprowadzoną przez Jana Włodarka. Jest m.in. o pierwszych dniach jego pobytu w Stanach: pracy, treningu i dużo o uprawianiu wyczynowej kulturystyki w pierwszych latach jej istnienia w Polsce. Staszek odnosi się również do współczesnego oblicza tego sportu.

Do udziału w dyskusji na Forum JWIP.PL, zapraszamy gości, ale tylko tych, którzy po zarejestrowaniu się wypełnią całkowicie anonimową ankietę.
Biernym oglądaczom forów odradzamy rejestrowania się na JWIP.PL
Admin JWIP.PL, 19.10.2011 r.
Rej.432/Trening -55/ 2011.10.19 /JWIP.PL


Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Skutki koronawiru...
Święta Wielkiej ...
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Flesz
Mistrzostwa Herkulesa, 1963
Mistrzostwa Herkulesa, 1963
STANISŁAW PTASZYŃSKI (1942 - 2019)
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE