Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
9281366
osób.
Oni są z nami:
Josef Svub, z Czech przeprasza. Aut. i.P.

(Napis "ZERO", to wyraz kompromisu lub "ZERO" tolerancji).

Tuż po ukazaniu się mojego komentarza do artykułu p. Jana, pt. „ Dyletanci tworzą historię kulturystyki”, dostał on od redaktora Josefa Svub, z Czech „dopis” (odpowiedź), w którym to przeprasza za bezprawne kopiowanie zdjęć będących własnością p. Jana i p. Rozmarynowskiego i wstawianie ich do prowadzonej przez siebie „Kroniki” w komercyjnym portalu dla kulturystów - czytelników Czech i Słowacji.
Ponadto zapewnia, że jeśli w przyszłości będzie chciał skorzystać z materiałów JWIP.PL, to poprosi o zgodę autorów.


W ostatnich dniach Josef Svub w swoich artykułach powstałych w oparciu o materiały z JWIP ( artykuły i zdjęcia) podał, że je zaczerpnął z JWIP.PL.

Przyjmujemy to, jako optymistyczny zwrot w sprawie przywłaszczania sobie intelektualnej twórczości naszych autorów.

Zapewnienia Josefa, Svub i podjęte przez niego działania przyjmujemy z zadowoleniem. Odstępujemy od zaczętych już czynności prawnych. Mamy nadzieję, że w przyszłości, nasze kontakty z Josefem Svubem będą przebiegać w poszanowaniu wartości tego, co tworzymy, przestrzegania prawa i dbania, aby publikacje o kulturystach Polski z lat 60 -70-tych XX w., były w pełni zgodne z prawdą.

Można również powiedzieć, że ta sprawa, niesie za sobą głębsze przesłanie i ciężar historyczny, który jak przypuszczamy zrozumiał Josef Svub.
Życzymy redaktorowi Josefowi Svub, żeby dobrze spełniał się, jako redaktor piszący o kulturystyce, a w tekstach o polskiej kulturystyce wykazywał większą niż dotychczas rzetelność historyczną. Jeśli zajdzie potrzeba, zawsze służymy pomocą.
Ignacy Poniatowa, za Zespół JWIP.PL
Rej.437/ Różne – 56 /2011.11.03/JWIP.PL
Ostatnia aktualizacja :2011.11.08. Godz.16:01Zob. art. "Dyletanci tworzą historię kulturystyki" , jest w dziale "JW".
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Flesz
Sopot-1967
Sopot-1967
KULTURYSTYKA MISTRZOSTWA POLSKI - SOPOT
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE