Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
9527354
osób.
Oni są z nami:
"Scorpion" prezentuje swój program treningowy

Na zdjeciu kulturysta z lat 60 ubiegłego wieku, systematycznym treningiem, bez wspomagania "koksem" ładnie ukszałtował mięśnie.Praca dział cuda! Fot. z arch. Jwip.pl

Na Forum JWIP.PL, trwa V edycja prezentacji programów treningowych. W dniach 19 styczeń - 1 luty 2012, kol. „Scorpion” z Otwocka k/ Warszawy, debiutując w roli prelegenta, przedstawia swój program treningowy. Recenzentem jest Kol. Paweł Piotrowski – moderator Forum, który w dniu 2 lutego dokona oceny skuteczności treningu „Skorpiona oraz podsumowania dyskusji.
„Skorpion” udanie zadebiutował, przygotowując solidnie opracowany plan treningu, wg, którego niedawno zakończył ćwiczyć.


We wstępie części opisowej możemy przeczytać:
Rekreacyjną kulturystyką, z przerwami zajmuje się od liceum. Patrząc z perspektywy czasu, mogę stwierdzić ze treningi w pierwszych latach przygody z kulturystyka przyniosły raczej więcej szkody niż pożytku: brak wiedzy z mojej strony, porady kolegów, którzy czerpali swoją z kulturystycznych czasopism, przy czym większość z nich się „koksowała", w sumie nie dawało powodów do satysfakcji. Coś tam urosło (oczywiście z odżywkami), ale ...szkoda gadać o pozytywnych skutkach. Na studiach też miałem okresy treningów, lecz chyba zapał był zbyt słomiany, aby pójść w kierunku solidnej kulturystyki. Może było to spowodowane brakiem chęci do dalszego męczenia organizmu, gdyż wówczas studiowałem na AWF Katowice.
Poważnie za ćwiczenia zabrałem się 4 lat temu. Wtedy też zacząłem dużo czytać, przeglądać fora i tak najpierw trafiłem na komercyjny portal „trener”, (który jednak mocno poszedł w trening odżywkowy) a potem na jwip.pl., i tu odkryłem, że można ćwiczyć inaczej niż splitem i bez spożywania reklamowanych wspomagaczy.. I tak już zostało.

„Scorpion” ćwiczy w domu 3 razy w tygodniu, średnio 2 godz., w tym 10 min. stanowi rozgrzewka, a na koniec treningu 15 min. ćwiczenia rozciągające.
Jego dane antropometryczne: wzrost - 178 cm , waga – 77 kg, kl. piersiowa - 109cm, szyja - 42cm, •biceps - ok.37cm itd. Podał również rekordy siłowe.
Sypia 8-9 godzin, a dietę ustawia wychodzę z założenia, że spożywa by żyć, a nie żyję by jeść...W jego ocenie odżywia się zdrowo
Do diety odnosi się szerzej, w której suplementy w postaci witaminy stosuje tylko w przypadku przeziębienia. Uprawia sporty uzupełniające (rower, pływanie).
Główną część prezentacji stanowi ciekawy program treningowy, są też trzy zdjęcia jego sylwetki.

Tradycyjnie w dyskusji uczestniczą osoby już zarejestrowane na Forum JWIP.PL
Do udziału w dyskusji zapraszamy również gości, ale tylko tych, którzy po zarejestrowaniu na Forum wypełnią anonimową ankietę i rzeczywiście będą zainteresowani aktywnym udziałem. Wówczas ostateczną decyzję o aktywacji konta podejmuje Admin Młody.

Istnieje szybsza ścieżka rejestracji ( bez potrzeby wypełniania ankiety). Wystarczy przed rejestracją napisać do mnie na kontakt podany na str. Głównej JWIP.PL,
Biernym oglądaczom z góry już dziękujemy, odradzając próbę rejestracji na Forum JWIP.PL
J.W. 21 Stycznia 2012
Rej.485/Trening - 62/2012.01.21/ JWIP.PL
Aktualizacja:2012.02.03 godz. 09:41


Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Święta Wielkiej ...
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Wszystkich Święty...
Flesz
W  Błyskawicy, czerwiec 2012.
W Błyskawicy, czerwiec 2012.
GOŚCIE
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE