Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
10141382
osób.
Oni są z nami:
Rumun prezentuje swój program treningowy

Na Forum JWIP.PL w ramach trwającej V edycja prezentacji programów treningowych - od 7 lutego „ - Rumun123” ze Szczecinka -omawia swój trening. Obecnie trwa już dyskusja, padają pytania na które szczegółowo odpowiada.

Jego debiutancka prezentacja zakończy się 20 lutego, a dwa dni później jej podsumowanie z oceną, przedstawi recenzent „Scorpion” z Otwocka k/Warszawy.

„Rumun123” podał:
W tym roku ukończę 24 lata, jestem studentem AWFiS w Gdańsku. Oprócz nauki pracuje kilka razy w tygodniu na nocki. Kulturystyką zainteresowałem się jeszcze przed rozpoczęciem szkoły średniej, uprawiam ją amatorsko, robię to dla poprawy i zachowania zdrowia oraz ciągłego doskonalenia swojego ciała oraz charakteru.
Wykonywałem trening 3 razy w tygodniu: 2 sesje na siłowni, 1 w domowych warunkach. Ćwiczyłem w szybkim tempie, krótkie przerwy między seriami oraz aktywne wykorzystanie przerw wypoczynkowych.
Oprócz treningu siłowego, aktywność ruchowa występowała w wspominanej pracy fizycznej, zajęciach praktycznych na uczelni 2 razy w tygodniu, zajęciach ruchowych w zespole tańca ludowego 5 godzin w tygodniu. Do tego dochodził sporadycznie basen i bieganie 1 raz w tygodniu, po 40 minut.
Doszedłem do wniosku, że skoro zamierzam stosować trening redukcyjny to wykorzystam fakt zwiększonego wydatku energetycznego związanego z pracą fizyczną na nocki oraz obniżę kaloryczność diety. Jest to eksperymentalny plan treningowy dostosowany do wolnego czasu pomiędzy pracą i uczelnią
Moim celem była: redukcja tkanki tłuszczowej, "rozruszanie się" po niezbyt systematycznych treningach, jakościowa poprawa sylwetki.
„Rumun123” dokładnie opisał swój trening, stosowaną dietę. Na zakończenie przedstawił swoje wnioski wynikające z „przerobionego” programu treningowego”. Oto one: - widoczne pozbycie się tkanki tłuszczowej, zmniejszenie obwodów (widoczne gołym okiem, bo nie mierzyłem niestety), bardzo dobre samopoczucie. Delikatny brak kontroli z mojej strony spowodował uzyskanie zbyt niskiej masy ciała (aż takiej nie planowałem. Uzyskałem wiedzę praktyczną na temat dobrej reakcji mojego ciała na trening redukcyjny, itd.
Zamieścił także dwa swoje zdjęcia.

Tradycyjnie w dyskusji uczestniczą osoby już zarejestrowane na Forum JWIP.PL
Do udziału w dyskusji zapraszamy również gości, ale tylko tych, którzy po zarejestrowaniu na Forum wypełnią anonimową ankietę i rzeczywiście będą zainteresowani aktywnym udziałem. Wówczas ostateczną decyzję o aktywacji konta podejmuje Admin Młody.
Istnieje szybsza ścieżka aktywacji rejestracji ( bez potrzeby wypełniania ankiety). Wystarczy przed rejestracją napisać do mnie na kontakt podany na Stronie Głównej JWIP.PL,
Biernym oglądaczom z góry już dziękujemy, odradzając próbę rejestracji na Forum JWIP.PL
J.W. 8 luty 2012

Rej.499/Trening - 66/2012.02.06. /JWIP.PLNie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Skutki koronawiru...
Święta Wielkiej ...
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Flesz
Nauczyciel i uczeń
Nauczyciel i uczeń
SPOTKANIA
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE