Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
9281149
osób.
Oni są z nami:
Piotr Piotrowski przedstawił program treningowy i jego wyniki
Nowa prezentacja na "Forum Młodych"
PIOTR PIOTROWSKI przedstawił program treningowy i jego wyniki.


Jego doskonale przygotowana prezentacja zaczyna się od informacji o celu, jaki założył sobie osiągnąć, przystępując do ćwiczeń ujętych w makrocyklu pochodzącym z poradnika „dla każdego” autorstwa F.Calderona.

Piotr informuje: Trenuję tylko 2 razy w tygodniu raczej rekreacyjnie i dlatego zainteresował mnie ten makrocykl. Celem moim był wzrost masy mięśniowej, ale przy zachowaniu niskiego poziomu tkanki tłuszczowej lub nawet jej redukcji. Dla mnie priorytetem jest raczej wygląd mięśni (brak tkanki tłuszczowej) niż ich wielkość. Celem głównym nie był również wzrost siły (tu trzeba krótkich serii na dużych ciężarach co niestety niszczy stawy a mam z nimi lekkie kłopoty - 14 lat treningów kung fu trochę je zużyło). Oczywiście celem długoplanowym jest zachowanie zdrowia, brak kontuzji, oszczędzanie stawów i dobre samopoczucie po treningach.

Już trwa publiczna dyskusja, padają pytania, wnoszone są uwagi, dokonywane są oceny programu treningowego i uzyskanych rezultatów. Piotr szczegółowo wyjaśnia wątpliwości, prezentując profesjonalną znajomość poruszanych zagadnień.

Jest to już trzecia prezentacja i dyskusja dotycząca wykonanego programu treningowego, ale zasadniczo róźniąca się od poprzednich, ponieważ dotyczy programu treningowego przeznaczonego dla ćwiczących rekreacyjnie.

Zapraszam do dyskusji, szczególnie tych, którzy mają mało czasu na ćwiczenia kulturystyczne a jednocześnie dążą do ładnej i proporcjonalnie umięśnionej sylwetki.
Zakończenie dyskusji nastąpi w dniu 27 kwietnia 2008 r., a jej podsumowanie zostanie przedstawione w dniu 29 bm. J.W.
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Flesz
 Gość z Lubina, 1991 r.
Gość z Lubina, 1991 r.
BOGDAN KASZUBA
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE