Strona Główna

Nasz program

O nas

Forum

Galeria zdjęć

PIONIERZY

Kontakt
Artykuły:
Jan Włodarek
Historia
Sylwetki
Wywiady
Porady
Trening
Dietetyka
Medycyna
Wspomaganie
Sterydy
Ośrodki
RÓŻNE
Statystyka
Odwiedziło nas:
9281286
osób.
Oni są z nami:
50-lat "Błyskawicy"


Jan Włodarek powiedział: - Korzystajcie z wzorów okresu świętności "Błyskawicy"...


W dniu 19 września 2008 r. w siedzibie TKKF „Błyskawica” obyło się uroczyste spotkanie członków tego Ogniska. Byli zasłużeni pionierzy kulturystyki, stateczni panowie, wmieszani w tłum młodych miłośników ćwiczeń siłowych. Nie obyło się bez przemówień, wspólnych zdjęć, wspomnień i rozmów o latach świetności „Błyskawicy”, zakończonych wieczornym przyjęciem przy kawie, piwie i jedzeniu pyszności.

Najbardziej zasłużeni dla rozwoju „Błyskawicy” usłyszeli ciepłe słowa uznania i serdeczne podziękowanie, za dotychczasowe społeczne zaangażowanie w upowszechnianiu kulturystyki rekreacyjnej i sportowej wśród mieszkańców dzielnicy Warszawa Praga – Północ.

W sposób szczególny - pięknym dyplomem uznania i pamiątkowym medalem „Błyskawica 1958-2008” - zostali wyróżnieni następujący społeczni działacze:
Jan Włodarek, Jerzy Klawiński, Antoni Cecot, Edward Misztal, Wiesław Białokoz, Jerzy Burchart, Sylwester Basiak, Zygmunt Nagadowski, Krzysztof Górnicki, Andrzej Wielkopolanin.

Za dotychczasową współpracę z Warszawskim Ośrodkiem Ćwiczeń Siłowych „Błyskawica” i propagowanie kulturystyki w kraju, dyplom i pamiątkowy medal otrzymał Marek Kruszewski, zaś za pracę w Ognisku został wyróżniony Dawid Brzozowski.

Do Ogniska wpłynęły życzenia i gratulacje z kraju i zagranicy, między innymi z Bydgoszczy od Witolda Majchrzaka - Nestora Polskich Kulturystów, który napisał: „Z OKAZJI WSPANIAŁEGO JUBILEUSZU 50 - LECIA „BŁYSKAWICY” ŻYCZĘ DALSZEGO ROZWOJU I SUKCESÓW. NIECH „BŁYSKAWICA BŁYSKA W POLSCE I ZAGRANICĄ ,TAK JAK W LATACH 60-TYCH”.

(WWW.JWIP.PL)


Zobacz :"Galeria zdjęć".Album "Jubileusz Błyskawicy".
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie.
Ostatnie Artykuły
Zmarł nasz Przyja...
Wspomnienie... Pa...
Rak jądra choroba...
Wszystkich Święty...
Aby poprawić jako...
Flesz
Niemcy, Frankfurt
Niemcy, Frankfurt
DARIUSZ PACAK PODRÓŻE KSZTAŁCĄ
Na forum
Tylko aktywnych zapraszamy na forum
oraz
do PionierówJeżeli na tej stronie widzisz błąd, napisz do nas.

Jan Włodarek | Historia | Sylwetki | Wywiady | Porady | Trening | Dietetyka | Medycyna | Wspomaganie | Sterydy | Ośrodki | RÓŻNE