|
|
Odwiedziło nas: 11616273 osób. |
|
|
| Zdjęcie |
18-19 stycznia 1969 r. Międzynarodowe Zawody Kulturystyczne "Warszawa-1969", zorganizowane z okazji rocznicy wyzwolenia Warszawy.
Jan Włodarek (waga ciała - 87 kg), wstaje z obciążeniem 200 kg. Na wysokości jego głowy widoczny Jerzy Baranowski z Wrocławia, obok siedzi Antoni Kołecki z Łodzi, dalej Ryszard Michalski z Warszawy, a nad nim Leopold Dzitkowski z Piotrkowa Trybunalskiego, zaś w sweterku z białym podłużnym pasem, to Józef Stelmasiak i w prawo od niego Kazimierz Dogielski. obaj z Łodzi.
Kolejność w kat. powyżej 173 cm:
1 J. Włodarek; 2. L.Piworiunas (Litwa); 3. A.Kołecki (Łódź); 4. S.Krajewski (Łódź); 5. R. Michalski (Warszawa); 6. K. Polubiec (Warszawa).
Fot. Jan Rozmarynowski, dodana 29 maja 2008 r.
Warszawa -1969<<
>>
Komentarzy: 0
Obejrzano: 5352
|
|
Nie należy rozpoczynać treningu siłowego pod wpływem środków dopingujących i odurzających. Przed wykonywaniem opisanych tutaj metod treningowych i ćwiczeń należy się skonsultować z lekarzem. Autorzy i właściciel strony JWIP.PL nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki działań wynikających bezpośrednio lub pośrednio z wykorzystania informacji zawartych na tej stronie. |
|
|
Tylko aktywnych zapraszamy na forum oraz do Pionierów |
|
|
| |